Sīkdatņu politika

Vispārīga informācija

Tīmekļvietnē www.nominusauzplusu.lv (turpmāk – Vietne) “”STARPTAUTISKĀS DIEVA DRAUDZES LATVIJAS VASARSVĒTKU DRAUDŽU APVIENĪBA” (turmāk – Draudze) izmanto sīkfailus. Sīkfaili ir faili, kas glabā informāciju lietotāja datora cietajā diskā vai pārlūkā, un tādējādi var noteikt, vai esat apmeklējuši tīmekļa Vietni iepriekš. Draudze izmanto sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, lai nodrošinātu lietotājam labāko iespējamo Vietnes pārlūkošanu un lai apkopotu informāciju par lietotāju, brīdī, kad lietotājs apmeklē Vietni.

Draudze neizmanto sīkfailus vai citas izsekošanas tehnoloģijas, lai ievāktu informāciju no lietotāja datora vai izvietotu informāciju jūsu datorā vai citā ierīcē, ar kuras palīdzību apmeklējat Vietni, vai lai izsekotu lietotāja tiešsaistes darbības, kad tas neatrodas Draudzes Vietnē.

Jāņem vērā, ka:

  1. dažus sīkfailus iestata Draudzes Vietne (pirmās puses sīkfaili) un dažus iestata citas Vietnes, piemēram, Google un Facebook (trešo pušu sīkfaili);
  2. daži – sesijas – sīkfaili tiek dzēsti no lietotāja datora, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma;
  3. citi – pastāvīgie – sīkfaili paliek datorā ilgāk, līdz pēc noteikta laika beidzas to derīguma termiņš; tos var izmantot, lai starp pārlūkošanas sesijām glabātu informāciju, piemēram, par tīmekļa Vietnes iestatījumu priekšrokām vai tml.

Draudzes Vietnē izmantoto sīkfailu saraksts

  • SESIJAS SĪKFAILI – tiek iestatīti uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma.
  • PASTĀVĪGIE SĪKFAILI – tiek saglabāti un iestatīti lietotāja datorā uz noteiktu laiku un tiek izmantoti, atkārtoti apmeklējot Vietni.

Trešo pušu sīkfaili tiek iestatīti, lai nodrošinātu satura attēlošanu no citām Vietnēm.

Google AnalyticsGoogle Analytics sīkfails tiek izmantots, lai atšķirtu lietotājus Vietnē.Sīkfaili tiek glabāti 2 gadus.
Google +Google+ sīkfaili tiek izmantoti, lai vietnes apmeklētājs varētu dalīties ar rakstiem savā Google + profilā.Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.
FacebookFacebook sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu reģistrēšanos ar Facebook pasi komentāru sadaļā, kā arī lai vietnes apmeklētājs varētu dalīties ar rakstiem savā Facebook profilā.Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.
Draugiem.lvDraugiem.lv sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu reģistrēšanos ar Draugiem.lv pasi komentāru sadaļā, kā arī lai vietnes apmeklētājs varētu dalīties ar rakstiem savā Draugiem.lv profilā.Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.
PinterestPinterest sīkfaili tiek izmantoti, lai vietnes apmeklētājs varētu dalīties ar rakstiem savā Pinterest profilā.Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.
XX sīkfaili tiek izmantoti, lai vietnes apmeklētājs varētu dalīties ar rakstiem savā X profilā.Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.
InstagramInstagram sīkfaili tiek izmantoti, lai vietnes apmeklētājs varētu redzēt mūsu kompānijas Instagram bilžu plūsmu.Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk par to iespējams izlasīt šeit: aboutcookies.org. Lietotājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, savukārt lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā lietotājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Apmeklējot Draudzes Vietni, lietotājs piekrīt, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Ja jums ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai sūdzības saistībā ar to, kā Draudze apstrādā jūsu personas datus, lūdzam sazināties ar mums e-pastā info@dzivibasavots.lv.

Mājas lapā tiek izmantas sīkdatnes – Sīkdatņu politika un Personas datu apstrādes privātuma politika. View more
Accept